Wielka Brytania to ze wszech miar wspaniałe państwo. W końcu jeszcze nie tak dawno temu Wyspiarze byli wielką potęgą gospodarczą. Obecnie stracili mocno na znaczeniu, chociażby dlatego, że jakby nie chcą zjednoczyć się z UE – co jest zrozumiałe. No dobrze, ale co zatem trzeba zwiedzić będąc w Wielkiej Brytanii?

Na dobry początek doskonałym miejscem jest Londyn, zatem największe miasto na Wyspach oraz oczywiście stolica Anglii. Londyn to wielkie miasto, zatem aby zobaczyć najbardziej interesujące zabytki oraz atrakcje trzeba poświecić kilka dni. Zasadniczo w Londynie można się zakochać.

Ciekawe są również na przykład Bath, Cambridge albo Manchester. Jeśli w grę wchodzi turystyka na Wyspach, bardzo dobrym rozwiązaniem jest również odwiedzenie Szkocji. Przecież Szkocja to piękny kraj, który oferuje bardzo dużo interesujących widoków. Np. urokliwy jest Edynburg. W zasadzie na obszarze Szkocji jest wiele ładnych miejsc. Najlepiej po prostu krążyć po Szkocji, chłonąć niezwykłą atmosferę tej krainy. Można powiedzieć, że nie ma wielu ładniejszych miejsc na świecie, niż właśnie Szkocja. Jak więc widzimy, Wielka Brytania jest doskonałym kierunkiem dla pragnących zobaczyć coś naprawdę interesującego.
źródło: www.sportlajf.pl, herbaton.pl, http://www.ukibicownamalcie.pl, zoo-safari.net.pl

Przeczytaj także inne artykuły:

Categories: Turystyka

Comments are closed.

Najciekawsze wpisy:

parkettboden

Posted on kwi - 19 - 2017

Komentowanie nie jest możliwe