Na świecie można ujrzeć wiele niezwykłych miejsc. Trudno zatem w niezbyt długim artykule opisać najpiękniejsze atrakcje, ponieważ to coś nierealnego. I właśnie dlatego skupmy się bardziej na odkrywaniu niesamowitych miejsc na obszarze Tajlandii. Moim zdaniem Tajlandia to z pewnością jeden z najładniejszych krajów na całym świecie. Komu zwłaszcza mocno się spodoba Tajlandia? No cóż, zapewne internauci marzący o samodzielnym podróżowaniu, bez biur podróży powinni orientować się, że Tajlandia to jakby nie patrzeć prosta destynacja podróżnicza.
Pewnie są prostsze państwa, przykładowo Portugalia, lecz jeśli w rachubę wchodzi III świat, Tajlandia jest chyba najwspanialszym celem. Niezbyt drogo, przyjemnie, a na dodatek można śmiało powiedzieć, iż Tajlandia jest praktycznie stworzona pod backpackerów.
Niezwykły jest Bangkok, a więc stolica tego kraju. Co interesujące, jest to najczęściej odwiedzana stolica świata. Głównie dzięki Chińczykom. Fantastyczna jest także wyspa Phuket – to zapewne prawdziwy raj. Nieciekawa jest Pattaya, chociaż zapewne faceci poszukujących seksu będą wniebowzięci.
źródło: http://studyintheusa.pl, ld-projekt.pl, http://freedomtravel.pl, www.modnezwierzaki.pl

Przeczytaj także inne artykuły:

Categories: Turystyka

Comments are closed.

Najciekawsze wpisy:

parkettboden

Posted on kwi - 19 - 2017

Komentowanie nie jest możliwe