Być może przyroda naszego kontynentu może się wydawać dla wielu nudna, przynajmniej jeśli porównać Europę z Afryką, to jednak nie można na pewno powiedzieć, iż europejskie miasta są w jakiś sposób gorsze od tych miast, które są umiejscowione na innych kontynentach. Choć i z tą przyrodą wcale nie jest tak, iż przykładowo europejskie góry są brzydsze – są gusta i guściki. Warto jednakże pomyśleć w takim razie co tak naprawdę warto zobaczyć. Przede wszystkim skupmy się na miastach. Na początek oczywiście nasz kraj… Kapitalnym miejscem do odwiedzenia jest Kraków, Poznań, lecz także choćby Sandomierz.

Warto pojechać w góry oraz morze. Ogólnie w Polsce raczej nie brakuje fajnych miejsc. Dla zwolenników wyjazdów za granicę można polecić wycieczki last minute do Pragi. Trzeba wiedzieć, iż Praga jest ładnym miastem – wartym przynajmniej trzech dni intensywnego zwiedzenia. Warto jednak postarać się zostać w stolicy Czeskiej Republiki trochę dłużej, aby mieć możliwość chłonąć atmosferę tego miasta. Jeśli pod uwagę wziąć trochę krótsze podróże, bardzo interesującym miejscem może być Czeski Krumlov. Zapewne niezbyt wielu Polaków zna tę miejscowość – bez dwóch zdań jedno z najbardziej magicznych miast w Europie.

Na uwagę zasługują również niemieckie miasta. A więc chociażby Berlin – zlokalizowany całkiem blisko polskiej granicy. Berlin to teraz duża metropolia, przecież to stolica Niemiec. Jednakże w porównaniu do na przykład Frankfurtu, Berlin nie wygląda wcale na bogate miasto – przynajmniej jeżeli wziąć w rachubę niemieckie realia. Bardzo dobrym miejscem na organizację wycieczki jest również Amsterdam – w szczególności stolica Holandii powinna spodobać się młodym ludziom. Tego typu miast i miasteczek można wymieniać naprawdę dużo. To pokazuje, że nie ma bardziej zróżnicowanego kontynentu, niż Europa. To pewnik.
źródło: http://www.creativehubgroup.pl, http://psiatv.pl, http://www.aofn.pl, firmaprzewozowagdansk.pl

Przeczytaj także inne artykuły:

Categories: Turystyka

Comments are closed.

Najciekawsze wpisy:

parkettboden

Posted on kwi - 19 - 2017

Komentowanie nie jest możliwe